2024. április 27, szombat - Zita

2013. Május 03. 08:18, péntek | Sport
Forrás: InfoVáros | -Hajósi Miklós-

Csak a saját hibáim okozták a 'vesztemet'

BFR Driver Aceademy Kupa-Füge Krisztián, PROEX AC2000 RACING-Suzuki Swift. Füge Krisztián beszámolóját olvashatják a hétvégi gyorsasági versenyről..

Azt kell, hogy mondjam az elvárásaimnak nem feleltem meg.

Ez egy elég rosszul sikerült verseny hétvége volt, a részemről.
Nem a helyezéssel van problémám, hanem a teljesítménnyel.

Csak a saját hibáim okozták a "vesztemet".

Viszont valószínű az is szerepet játszott benne, hogy a pénteki szabad edzésen az utolsó etap-ban új gumit, fékbetétet és tárcsát kaptam, amivel nem sikerült jó köridőt mennem és tisztába voltam azzal, hogy az időmérőn se fogok jó időt menni.

Valójában szélárnyékom se volt ami nagyon is kell a superpole rendszer miatt. Ha nincs szélárnyék nem valószínű, hogy bekerülünk az első tíz kocsi közé.
Élvezetesebb lett volna egy csapattárssal, de hát ez van.
A verseny bár küzdelmes volt, de nem azokkal kellet volna csatáznom akikkel csatáztam. Túlságosan is óvakodtam a szabálytalanságoktól, ami hibákat gerjesztett. Sajnos hibát, hibára halmoztam.

Be kell vallanom, a rosszul sikerült verseny kétszer annyi energiát vesz el mint a jól sikerült. Hétfőn még menni is alig bírtam, mintha a súlyomötszörösét cipeltem volna.
Az idei szezont végig versenyzem, bár ezzel a "jól sikerült" verseny hétvégével kicsit kedve szegett lettem.

Majd csak lesz jobb, legalábbis remélem.
A médiások viszont aranyosak voltak csak, kicsit zavaró volt a dolog, mivel evés közben sem volt nyugi.
Nagyjából így tudnám össze foglalni a szezon nyitó hétvégét.

Köszönöm szépen a támogatóimnak a segítségüket: Car color, AC2000 Kft, Tokyo Restaurant, EuroGuide, Autós Gyorsasági, PROEX Motorsport.

Legközelebb egy WTCC betétfutamon, az ausztriai Salzburgringen találkozhatnak Chris-el, május 18-19-én.

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 06:49, péntek | Sport

Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Telekom Veszprém házigazdaként csak egyszer vezetett, mégis 32-31-re legyőzte a dán Aalborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtöki, első mérkőzésén.

2024. Április 26. 06:45, péntek | Sport

Női labdarúgó MK - Ismét megvédte címét az ETO FC Győr

Ismét megvédte címét az ETO FC Győr a labdarúgó Simple női Magyar Kupában, mivel a csütörtöki döntőben 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte az MTK Budapest csapatát az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.