Hírek

2018. Május 16. 09:32, szerda | Helyi
Forrás: Dombó Média

Elsöprő hazai győzelem

Május 12-én a Dombóvári FC gárdája otthonában- a Szuhay Sportcentrumban - fogadta a Teveli MSE csapatát a Tolna megyei I. osztályú U19-es fiú labdarúgó bajnokság 17. fordulójában.

A házigazdák már a 3. percben megkezdték a gólgyártást. Pálinkó Mihály edző legénysége a 9. percben már másodszor talált be riválisa kapujába. A 2:0-s vezetés megnyugtatta a dombóvárikat, akik egy kicsit el is kényelmesedtek és csak az első félidő hajrájában vették be ismét a látogatók „ketrecét”. A szünet után sem változott a korábbiakhoz képest a játék, a DFC alakulata támadott, a teveliek pedig védekeztek. Csak idő kérdése volt az, hogy mikor fáradnak el a vendégek. Ez az 57. percben következett be és akkortól sorra lőtték a gólokat a hazaiak, akik a meccs második felvonásában meg sem álltak hatig, így magabiztos - 9:0-s - diadalt arattak.