2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. November 11. 15:00, szerda | Helyi sport

Szépen szerepeltek a Jövő Bajnokai

A BVSC Szőnyi úti uszodájában került sor a Jövő Bajnokai program összrégiós felmérő versenyére 2015. 11.08-án.

Több mint 250 versenyző állt rajtkőre 200 vegyesen és egy, az általa választott úszásnemben.
A Dombóvári Úszó Egyesület 6 reménysége vett részt a megmérettetésen Tancsa Norbert irányításával. Az országos „elit” mezőnybe három versenyzőnknek is sikerült beúsznia magát. Teljesítményükre büszkék vagyunk, gratulálunk!

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Dombóváron is csatlakoztak a TeSzedd! programhoz

A hét több napján a város különböző részein gyűjtötték a szemetet diákok, egyesületek és szervezetek önkéntesei.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 25. 06:00, csütörtök | Külföld

Joe Biden aláírta az Ukrajna hatvanmilliárd dolláros biztonsági támogatásáról szóló törvényt

Joe Biden elnök aláírta és ezzel hatályba léptette a 95 milliárd dollárról szóló törvénycsomagot, amely a többi között Ukrajna és Izrael számára tartalmaz forrásokat.