2024. április 29, hétfő - Péter

2012. Október 19. 14:45, péntek | Helyi sport
Forrás: Szabó Csaba

Tudósítás Milánóból

2012. október 12-14. SKDUN Karate Világbajnokság - Milánó Az SKDUN szervezet 2012 évi legrangosabb eseményén 35 ország kb 1500 versenyzője találkozott, hogy összemérje egymással a tudását.

A hazánkat képviselő 77 személyből álló nemzeti válogatottból a Tradícionális Shotokan Karate Szövetséget Dombóvárról két versenyző és edzőjük Szabó Csaba képviselte, akik a rendkívül magas színvonalú versenyen 2 bronzérem mellett számos értékes helyezést értek el.

A magyar válogatott összességében 2 arany-, 2 ezüst- és 11 bronzérmet szerzett.

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

2024. Április 28. 08:59, vasárnap | Külföld

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.

2024. Április 28. 08:58, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.