2015. Július 15. 14:23, szerda | Helyi sport
Forrás: Braun Balázs

Viessmann futballtorna Németországban

2015. július 11-én 15. alkalommal rendezték meg az allendorfi Viessmann futballtornát Németországban.

A 16 csapatos tornán német, osztrák, lengyel és török ellenfelek vettek részt, ahol a Viessmann Technika Dombóvár Kft. csapata az előkelő 2. helyezést érte el.

A képen balról jobbra felső sor: Molnár János, Horváth István, Bergovecz Gábor, Bőhm Tamás, Juhász Viktor, Somogyvári Rudolf; alsó sor: Pintér Gergő, Nagy Viktor, Kungel Attila, Braun Balázs.

Címkék: foci, Viessmann

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Dombóváron is csatlakoztak a TeSzedd! programhoz

A hét több napján a város különböző részein gyűjtötték a szemetet diákok, egyesületek és szervezetek önkéntesei.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 25. 06:00, csütörtök | Belföld