2018. December 03. 09:43, hétfő | Helyi

Pakson bonyolították le a közelmúltban a diákolimpia Tolna megyei fináléját, melyen a kispályás lánycsapatok mezőnyében az Újdombóvári Általános Iskola két alakulata is elindult.

Komáromban jártak, dobogóra álltak…
2018. Január 28. 11:26, vasárnap | Helyi

Véget ért a Diákolimpia Kispályás Floorball versenysorozata. A Dombóvári József Attila Általános Iskola tanulói nagyon szép eredményeket értek el.

Döntőben a József Attilás lányok
2016. Április 24. 11:08, vasárnap | Helyi

A József Attila Általános Iskola III. korcsoportos Leány csapata magabiztos játékkal, simán jutott be a Floorball Unihoki Országos döntőjébe.

Kispálya nagyszerű eredményekkel
2016. Január 30. 13:15, szombat | Helyi sport

A Dombóvári József Attila Általános Iskola tanulói minden korcsoportban részt vettek a küzdelmekben. Országos selejtező, országos elődöntő, országos döntő volt az út.

Floorball – „Aranyat érő lányok”
2014. Május 12. 08:28, hétfő | Helyi sport

Pakson rendezték meg 2014. április 9-én az UNIHOKI floorball diákolimpia országos elődöntőjét a II. korcsoportos lányok számára.

2012. December 05. 11:21, szerda | Helyi sport

Floorball Kupa Dombóváron

A Kaposszekcsői Általános Iskola diákjai eredményesen szerepeltek a 2012. november 30-án a Dombóvári Floorball Egyesület szervezésében megrendezett floorball kupán

2012. Március 18. 21:00, vasárnap | Helyi sport

A jó floorballhoz jó kapus kell, és nem is csak egy

Bár a rendezés szempontjából siker volt a március eleji 3. Dombóvári Floorball Kupa, a hazai csapatok szereplésére erősen rányomta bélyegét a kapusteljesítmény. Nem csoda, hogy ez volt az edzői értékelés egyik fő témája.

2011. December 15. 15:30, csütörtök | Helyi

Profi József Attilás floorball a dombóvári kupán

Két fiú és egy lány kategóriában rendezték meg az Általános Iskolák Dombóvári Floorball Kupáját december 2-án a DVSME Sportcsarnokban. A József Attila ÁMK csapatai két első és egy harmadik hellyel zárták a tornát.

2011. November 30. 22:54, szerda | Helyi sport

Jól játszottak a József Attila floorballosai az országos selejtezőn

Kilenc helyszínen - köztük Pécsen - rendezték meg a IV. korcsoportos fiúk kispályás floorball diákolimpiájának országos selejtezőit. A József Attila ÁMK csapata első ízben szerepelt ezen a tornán.