2024. április 19, péntek - Emma

Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
2021. Augusztus 06. 15:26, péntek | Sport

Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.

Laser Run Magyar Kupa dombóvári indulókkal
2019. Május 08. 10:12, szerda | Helyi

A Magyar Öttusa Szövetség Székesfehérváron május 4-én rendezte meg a lövészettel kombinált futás Magyar Kupa versenysorozatának 2. fordulóját, melyen a Dombóvári Sportiskola Egyesület hat tehetsége is rajthoz állt.

Dombóvári induló a Laser Run Világbajnokságon
2018. Augusztus 10. 08:12, péntek | Helyi

Zemán Zóra Zoé remek eredményeinek köszönhetően jogot szerzett arra, hogy a lézerfegyverrel való lövésből és futásból álló sportág legrangosabb megmérettetésén hazáját képviselje az U13-as korosztályban.

Egyetemi öttusa és kajak-kenu világbajnokságot rendez jövőre Magyarország
2017. Június 01. 07:13, csütörtök | Belföld

Jövőre Budapest ad otthont öttusában az első, Szeged pedig kajak-kenuban a soron következő egyetemi világbajnokságnak.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Május 13. 07:11, vasárnap | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok

Ezüstérmet nyert a Kovács Sarolta, Gyenesei Leila, Tóth Adrienn összeállítású csapat a római öttusa-világbajnokság szombati női versenyében. Egyéniben Kovács 9., Gyenesei 10., Tóth 11. lett.

2012. Március 12. 14:15, hétfő | Sport

Negyedik lett Marosi

Marosi Ádám szoros versenyben a negyedik helyen végzett az öttusázók Világkupa-sorozatának egyesült államokbeli nyitányán, Charlotte-ban.

2012. Március 07. 07:19, szerda | Sport

Élményfürdő az Olimpiai Pavilonban

Nagy sikert aratott az Utazás kiállításon felállított Olimpiai Pavilon, amely a Nagy Sportágválasztóhoz hasonlóan a sportágak kavalkádjával kedveskedett az érdeklődőknek, és igyekezett több kedvet csinálni a mozgáshoz.

2012. Február 20. 07:29, hétfő | Sport

Aranyat és ezüstöt szállítottak öttusázóink

Kasza Róbert arany-, Marosi Ádám pedig ezüstérmet nyert az öttusázók budapesti fedettpályás idénynyitó versenyén.

2011. December 28. 08:34, szerda | Sport

Római joggal gyúr az olimpiára

Ha gonoszak akarnánk lenni, azt mondhatnánk, Gyenesei Leila 2010-re kivívta az első helyet a magyar öttusázónők között, idén viszont a harmadik helyre esett vissza.

2011. November 22. 15:04, kedd | Sport

Magyar sikerek az öttusa VB-n

A Kovács Sarolta, Demeter Bence kettős nyerte a vegyes váltók versenyét a junior öttusázók Buenos Aires-i világbajnokságán.

2011. Október 25. 14:41, kedd | Sport

Magyar öttusázók harcolnak a bajnokok bajnoka címért

A hétvégén Cataniában gyűlik össze a nemzetközi öttusaélmezőny: a szombat-vasárnapi versenyen a bajnokok bajnoka címért küzd meg a sportág 18 női és 18 férfi képviselője.