2024. május 3, péntek - Tímea

Két korcsoportban is a házigazda nyerte a Mikulás Kupa Téli Teremlabdarúgó Tornát
2014. December 12. 08:25, péntek | Helyi

2014. december 5-6-án rendezték a Dombóvári József Attila Általános Iskola tornatermében a Mikulás Kupa Téli Teremlabdarúgó Tornát.

2012. December 20. 08:32, csütörtök | Helyi

József Attila ÁMK-s teremfoci sikerek

Az elmúlt hetekben számos sikert értek el a JAÁMK különböző korosztályos csapatai

2012. Január 28. 15:00, szombat | Helyi sport

Focisuli U13: előkelő helyezés a szigetvári teremtornán

A január 21-én és 22-én megrendezett VIII. Dél-Zselic Kupa teremlabdarúgó torna tizenegy csapatos mezőnyében a negyedik helyet szerezte meg a Dombóvári Focisuli U13-as gárdája.

2011. December 18. 13:04, vasárnap | Helyi sport

Mikulásfocikon bizonyítottak a József Attila csapatai - képgalériával

Mikulás Kupa néven teremfocitornákat rendezett U-9-es és U-11-es fiúknak a vásárosdombói iskola, valamint 10-14 éves korú lányoknak és 6-12 éves korú fiúknak a József Attila Általános Művelődési Központ.