Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2020. Május 29. 11:41, péntek | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

A dombóvári rendőrök találták meg a négy éves fiút

 A dombóvári rendőrök találták meg a négy éves fiút

Egyedül sétált az utcán a kisfiú.

A Dombóvári Rendőrkapitányság egyenruhásai – Márton Krisztián rendőr őrmester és Vincze József Dénes rendőr őrmester – szolgálatellátásuk során, 2020. május 27-én a kora esti órákban a város egyik utcájában figyeltek fel egy magányosan sétáló négyéves kisfiúra.

A rendőrök azonnali adatgyűjtésének, hely- és személyismeretének köszönhetően sikerült azonosítani a kisfiút, akit sérülésmentesen átadtak az édesapának. A szülő elmondta, hogy a gyermek a nyitott kapun, az édesanyja mögött futott ki az udvarukból.

Címkék: eltűnés, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi

Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet

Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban

2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi

Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban

Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.

2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi

Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban

Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.

2026. Február 17. 11:18, kedd | Helyi

A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt

Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti