Hírek
2019. November 18. 08:40, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
A rendőri hivatást népszerűsítették
A dombóvári rendőrök meghívást kaptak a helyi szakképző iskola pályaorientációs napjára.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a Dombóvári Herceg Esterházy Miklós Szakképző Iskola diákjait látogatták meg 2019. november 13-án. Tóth Szilvia rendőr főtörzszászlós a határvadász-képzésről tájékoztatta a végzős hallgatókat, és felvilágosítást adott a jelentkezés feltételeiről.
Futó György rendőr főhadnagy iskolai bűnmegelőzési tanácsadó, részletes információkat adott a képzésekről, a felvételi eljárás sajátosságairól, követelményeiről, és a hivatásos életpályáról.
Az érdeklődők további felvilágosítást kaphatnak a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, a helyi rendőrkapitányságokon, és a rendőrség honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi
Városnapi ünnepi gála Dombóváron
Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város. A hagyományokhoz hűen az ünnepi gálán azokat ismerték el, akik munkájukkal és elhivatottságukkal példát mutatnak a köz
2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi
Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon
A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.
2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi
Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya
Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,
2026. Március 26. 14:23, csütörtök | Helyi
Körözött férfit fogtak el Dombóváron
A rendőrök egy gyanúsan viselkedő férfira lettek figyelmesek, aki a szolgálati autó láttán menekülni kezdett.

