Hírek
2019. Február 19. 14:30, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Egy hét alatt öt vagyon elleni bűncselekmény Dombóváron
Rablás bűntett és más bűncselekmények elkövetése miatt vettek őrizetbe egy 42 éves sárbogárdi férfit.
A Dombóvári Rendőrkapitányság indított büntetőeljárást rablás bűntett és más vagyon elleni bűncselekmények elkövetése miatt egy sárbogárdi férfival szemben. Az elkövető 2019. február 6-a és február 12-e között, öt alkalommal követett el a város több pontján vagyon elleni bűncselekményeket.

2019. február 12-én egy dombóvári hotelben több ott lakó vendég személyes tárgyait, telefonját, készpénzét is eltulajdonította. Egy esetben az értéktárgyak megtartása érdekében meg is ütötte a sértettet.
A férfit a hotel lakói feltartóztatták. A dombóvári rendőrök rövid időn belül a helyszínre értek, ahol elfogták, majd előállították a rablót, aki gyanúsítotti kihallgatása során vallomást nem tett. A férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. 2019. február 15-én a Szekszárdi Járásbíróság elrendelte a 42 éves elkövető letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:
2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi
Városnapi ünnepi gála Dombóváron
Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város.
2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi
Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon
A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.

