Hírek
2018. Szeptember 14. 10:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti
11 éves kislányt molesztált éveken át egy zalai férfi
Szexuális visszaélés miatt emeltek vádat Zalaegerszegen egy férfi ellen, aki éveken át erőszakoskodott fia barátnőjének kiskorú lánytestvérével - tájékoztatta a Zala Megyei Főügyészség szóvivője pénteken az MTI-t.
Pirger Csaba közölte: a 49 éves Zala megyei férfi 2013-ban ismerkedett meg a 11 éves kislánnyal és a családjával, akik bizalmukba fogadták. A vádlott a következő években többször is elvitte a lányt, cukrászdába, kirándulni vagy horgászni, és eközben gyakran fogdosta, molesztálta.
Az ügyészség szexuális erőszak és szexuális visszaélés miatt emelt vádat a férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.

