Hírek
2021. Február 17. 08:24, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Rövid idő alatt elkapták a tolvajt
A dombóvári rendőrök egy 46 éves helyi nőt hallgattak ki gyanúsítottként lopás vétség elkövetése miatt, aki a gyanú szerint egy idős nő csaknem 90.000 forintját lopta el.
Egy 79 éves dombóvári lakos tett feljelentést ismeretlen tettes ellen, aki bement házába és onnan ellopta az asztalon hagyott pénztárcáját a benne levő 90.000 forinttal együtt.
Az eset kapcsán a dombóvári rendőrök nyomozást indítottak és adatgyűjtésbe kezdtek. A nyomozók rövid időn belül azonosították a lopással gyanúsítható személyt, egy 46 éves helyi nőt, akit elszámoltattak.
Az asszony kihallgatásán elismerte a rendőröknek, hogy a pénztárcát ellopta, a benne levő pénzt pedig nagyrészt alkoholra költötte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 19. 07:00, kedd | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 18. 19:38, hétfő | Helyi
Fegyver helyett futócipő - interjú a dombóvári századossal
Sebők Attila százados a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnügyi helyszínelőjeként ma már nemcsak a nyomokat kutatja megszállottan, hanem a kilométereket is.
2026. Május 15. 14:53, péntek | Helyi
Buzánszky 101 – Futballal és emlékekkel tisztelegtek Dombóváron az Aranycsapat legendája előtt
Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgó, az Aranycsapat tagja idén ünnepelte volna 101. születésnapját.

