Hírek
2022. November 21. 13:53, hétfő |
Belföld
Forrás: Ügyészség
30 autóról vágta le a katalizátort
Több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
Szombathelyi Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint a 2022. évben, Vas megyében levágta és ellopta 30 sértett autójának katalizátorát, két sértett gépkocsijának katalizátorát pedig el akarta lopni.
A megalapozott gyanú szerint a gyanúsított 2022 márciusától hét hónapon keresztül követte el a lopásokat Szombathelyen és a környező településeken. A bűncselekményekkel összesen több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
A Szombathelyi Járási Ügyészség a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az őrizetben lévő gyanúsított letartóztatásának elrendelését.
A Szombathelyi Járásbíróság nyomozási bírája – az ügyészi indítvánnyal egyezően – elrendelte a gyanúsított letartóztatását egy hónapra.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.

