Hírek
2023. Március 01. 15:50, szerda | Helyi
30 éremmel tért haza a dombóvári egyesület Budapestről
Február 25-26-án rendezték meg a Budapest Kupa II. fordulóját a Tüske Uszodában.
A versenyen 43 egyesület 670 versenyzője állt rajtkőre.
A Dombóvári Sportiskolát ezúttal 8 úszó képviselte. Csapatunk az erős mezőnyben 30 érmet, köztük 16 aranyérmet szerzett - számolt be közösségi oldalán Nagy Roland edző.
„Kis létszámunk ellenére az éremtáblázat 8. helyét sikerült megszerezni, a vidéki egyesületek közül pedig a legeredményesebbek lettünk:
Horváth Dóra és Horváth Eszter elnyerte korosztályuk legeredményesebb női versenyzőjének járó serleget.”
Eredmények:
Horváth Eszter (2011) 🥇🥇🥇🥇🥇🥈
Reizinger Anna (2009) 🥇🥇🥇🥉
Horváth Dóra (2009) 🥇🥇🥈🥈🥉🥉
Szaka Szabolcs (2009) 🥇🥇🥇🥇🥉
László Alícia (2008) 🥇🥈
Kiss Zsófia (2011) 🥇🥈
Nagy Zsófia (2008) 🥈🥉🥉
Vida Bence (2009) 🥈🥈
GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 08:25, szerda | Helyi
A segítségnyújtás látszata mögött is rejtőzhet veszély
Újfajta behálózási trendre figyelmeztet az Internet Hotline, a Nemzeti Nyomozó Iroda és a Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány
2026. Július 14. 09:24, kedd | Helyi
Tízéves jubileumát ünnepelte a Balaton Babetta Túra
Jubileumi évhez méltó programmal rendezték meg idén a Balaton Babetta Túrát, amely immár tizedik alkalommal hívta közös motorozásra a Babetta-rajongókat.
2026. Július 13. 09:16, hétfő | Helyi
Augusztustól újraindul a személyszállítás a Dombóvár-Komló vasútvonalon
Intenzív pályakarbantartási munkálatok zajlanak a Dombóvár-Komló vasútvonalon annak érdekében, hogy augusztus 1-jétől ismét menetrend szerint közlekedhessenek a személyvonatok Komló és Dombóvár között -
2026. Július 10. 17:44, péntek | Helyi
Frissítve: Elfogták a rendőr gázolásával gyanúsított csikóstőttősi férfit
Példátlan összefogással százak keresték azt a 43 éves férfit, aki egy igazoltató rendőrt gázolt el Kaposszekcsőn csütörtökön késő este. Végül csaknem 24 óra bujkálás után a lucernásban találtak rá Csikóstőttős határában.

