Hírek
2012. December 06. 13:12, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: Erdősné Fedeles Zita
A Belvárosi sikeres úszói
A Belvárosi Általános Iskola büszke azokra a tanítványaira, akik a Dombóvári Sportiskola Egyesületben sikert sikerre halmoznak.
Kaposváron a 2012. december 1-jén megrendezett XXXI. Adorján József Emlékversenyen is kiváló eredményeket értek el ifjú úszóink. Tancsa Norbert és Horváth Éva által felkészített sportolók fényesen csillogó érmekkel tértek haza.
Aranyérmet szerzett:
Tancsa Léna (2005): 50 m mellúszás,
Ezüstérmesek:
Csuti Patrícia (2004): 50 m mellúszás,
Tancsa Léna (2005): 4x100 m gyorsváltó
Bronzérmet szerzett:
Tancsa Léna (2005): 50 m gyorsúszás

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:11, szombat | Helyi
Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.
2026. Január 10. 09:10, szombat | Életmód
Az ELTE etológusainak vizsgálata szerint a kutyák gazdáik beszélgetéséből is képesek új szavakat tanulni
2026. Január 10. 09:09, szombat | Külföld
Giorgia Meloni: elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal
Azt hiszem, elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal a háborúról - hangoztatta Giorgia Meloni olasz miniszterelnök év eleji sajtótájékoztatóján pénteken.

