Hírek
2020. November 07. 19:00, szombat |
Helyi
Forrás: Dombóvár Város Önkormányzata
A Könyvtár, a Helytörténeti Gyűjtemény, a Szuhay Sportcentrum és a Tinódi Ház nyitva áll a korlátozások betartása mellett
Magyarország Kormánya a magyar állampolgárok egészségének és életének megóvása érdekében Magyarország egész területére november 4-től ismét veszélyhelyzetet hirdetett ki.
Az eddigi védelmi intézkedések – különösen a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése – mellett
- november 5-től kijárási korlátozás áll fenn éjfél és reggel 5 óra között, amikor is mindenki köteles a lakóhelyén, a tartózkodási helyén vagy a szálláshelyén tartózkodni, és azt csak a kormányrendelet szerinti kivételes esetben hagyhatja el,
- tilos olyan zenés rendezvényt tartani, amelyen a részvétel nem kötődik megváltott ülőhelyhez,
- az egyéb kulturális programokon, továbbá a sportrendezvényeken pedig be kell tartani az előírt 1,5 méteres távolságot és az ülőhelyfoglalási szabályokat.
Városunkban a Földi István Könyvtár, a Helytörténeti Gyűjtemény, a Szuhay Sportcentrum és a Tinódi Ház nyitva áll a várospolgárok számára a korlátozások betartása mellett. A helyi autóbuszközlekedés menetrendjében nincs változás, a Dombóvári Termelői Piac látogatható, de kérem, hogy ott és a hétvégi vásáron is viseljenek maszkot, illetve lehetőség szerint tartsanak megfelelő távolságot.
A dombóvári önkormányzat a 65. életévét betöltött, valamint a mozgásukban korlátozott és otthonukban egyedül élő 65 év alatti dombóváriak számára továbbra is segítséget nyújt a bevásárlási teendőkben, a gyógyszerek kiváltásában, valamint a postai csekkek befizetésében a Dombóvári Egyesített Humán Szolgáltató Intézmény közreműködésével. Az erre irányuló igényt a munkaidőben ingyenesen hívható 06-80-204-445-ös telefonszámon lehet folyamatosan jelezni.
Kérjük és köszönjük együttműködésüket a veszélyhelyzettel kapcsolatos rendkívüli intézkedések végrehajtásában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:55, péntek | Helyi
Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a Páriból eltűnt nőt
Újra bizonyították az összefogás erejét. Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a szerda délután Páriból eltűnt nőt. Egy kétségbeesett nő hívta a rendőrséget szerda délután többször,
2026. Július 31. 09:00, péntek | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 29. 22:19, szerda | Helyi
Retró hétvégét tart a MÁV a Dél-Dunántúlon
Retro hétvégét tart a MÁV a Balatonnál, Kaposváron és annak környékén, valamint az újranyíló Komló-Dombóvár vonalon augusztus első hétvégéjén.
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.

