Városlista
2025. június 23, hétfő - Zoltán

Hírek

2024. Augusztus 09. 08:05, péntek | Belföld
Forrás: MTI

A hétvégén is folytatódik a melegedés

A hétvégén is folytatódik a melegedés

Pénteken még főleg az északkeleti országrészben fordulhat elő zápor, néhol zivatar, de szombaton és vasárnap már jellemzően napos időre lehet készülni. A hőmérséklet emelkedik, vasárnap délután már 30-36 Celsius-fok várható

- derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken a helyenként erőteljesebb gomolyfelhő-képződés és a fátyolfelhők mellett általában sok napsütés várható. Helyenként - főként az északkeleti harmadban - fordulhat elő zápor, néhol zivatar. Nagy területen megélénkül az északnyugati, északi szél. A zivatarok mentén átmenetileg erős széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet 27-33 fok között alakul.

Szombaton gomolyfelhős, napos időre lehet számítani, csapadék nem valószínű, de az északnyugati szél helyenként megélénkül. A hajnali 12-20 fokról délutánra 29-35 fok közé melegszik fel a levegő.

Vasárnap napos idő várható, általában kevés gomolyfelhővel, csapadék nem valószínű. Az északi, északnyugati szél néhol megélénkül. Hajnalban 14-22, délután 30-36 fokra lehet számítani.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld

Megújul a pápateszéri Kurali-malom

2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai

Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.

2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld

Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat