Hírek
2022. Május 18. 09:21, szerda | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Május hónapban Gulyás József (1938–2017) néhai dombóvári festőművész képét ajánlom szíves figyelmükbe, melyet 2000-ben készített el a múzeum számára.
Több képét is őrzöm a gyűjteményben. Ez a festmény egy 1960-as évek elején készült fénykép hiteles másolata, melyet Ábrahámhegyen valószínűleg az író felesége, Piller Edith készített.
Köztudott, hogy az író szívesen horgászott a Balatonnál, a Kis-Balatonnál és a Balatonfenyves alatt található Nagyberekben is.
Bodó Imre
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.
2026. Június 07. 21:09, vasárnap | Helyi
Már rendelhető az érdi bőtermő meggy Dombóváron és környékén
Idén is kapható a kiváló minőségű, érdi bőtermő meggy közvetlenül a termelőtől.
2026. Június 03. 19:40, szerda | Helyi
Új helyre költözik a Dombóvári Városi Temetőgondnokság irodája
A dombóvári lakosok ügyintézésének megkönnyítése érdekében új helyszínen folytatja munkáját a Városi Temetőgondnokság. Az iroda 2026. június 15-től a Dombóvár, Hunyadi tér 30. földszint 4. szám alatt várja az ügyfeleket.

