Hírek
2018. Szeptember 02. 12:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
A kanapéban bújt el a rendőrök elől a betörő
A betörés helyszínén érték tetten a rendőrök a szekszárdi férfit.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság munkatársai Tolnán egy lakatlan házban fogtak el egy 24 éves szekszárdi lakost augusztus 30-án a késő esti órákban.
A férfi a lakatlan ingatlanba tört be vélhetően lopási szándékkal. A rendőrök lakossági bejelentés alapján a helyszínre érkeztek. A házban elfogták a még bent tartózkodó fiatalt, aki a lakás egyik szobájában a kanapéban bújt el.
A férfit a szekszárdi rendőrök előállították, gyanúsítottként kihallgatták, melynek során beismerő vallomást tett. A fiatalt őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Az ügyben a Szekszárdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya dolog elleni erőszakkal kisebb értékre elkövetett lopás bűntett és más bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.

