Városlista
2026. június 28, vasárnap - Levente, Irén

Hírek

2023. Január 05. 09:44, csütörtök | Belföld
Forrás: Rendőrség

A magasból szűrték ki a szabálytalankodókat a rendőrök

A magasból szűrték ki a szabálytalankodókat a rendőrök

Drón leplezte le a kanyarodási szabályok megszegőit Balatonfüreden

Mint ahogy arról korábban hírt adtunk, a Veszprém vármegyei rendőrök 2022. december 30-án délután a 71-es és a 710-es számú főútvonalakat vették górcső alá és ellenőrizték a közlekedési szabályok betartását.

Az akció során drón is segítette az egyenruhások munkáját, és négy sofőrt sikerült az eszközzel tetten érni Balatonfüreden, amint a haladási szabályokat szegték meg. A jogsértő járművezetőket a rendőrök megállították és intézkedtek velük szemben.

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közúti közlekedésben résztvevők figyelmét, hogy hasonló ellenőrzésre a jövőben is számítani kell a vármegye területén.

… hogy mindenki hazaérjen!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 28. 19:03, vasárnap | Belföld

Hőség - Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől

A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.

2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld

Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály

Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni

2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld

Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak

Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására

2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága

Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága