Hírek
2016. Augusztus 09. 15:59, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
A Simpson család az első egyórás epizóddal jelentkezik jövőre
Jövőre első ízben egy egyórás epizódot is láthatnak a nézők az októberben a 600. részével jelentkező Simpson család című népszerű animációs sorozatból.
A szériából korábban egészestés mozifilm is készült, de egyórás tévés epizóddal még nem találkozhatott a közönség. Al Jean, a sorozat vezető producere a hír bejelentésekor azzal tréfálkozott: imádkozik, hogy "ne ez legyen az utolsó dolog, amit a nézők Trump beiktatása előtt láthatnak" - idézte kedden a BBC News.
Az animációs sorozat rendkívüli kiadásában Taraji P. Henson és Keegan-Michael Key lesz a két sztárvendég. Henson egy zenei mogul felesége, Praline hangját kölcsönzi, Key pedig Jazzy Jamesként szólal meg, aki Praline, Homer és Bart társaságában segít bosszút állni Burns úrnak, akit a zenei mogul döntött csődbe. Az Amerikában januárban adásba kerülő epizód a The Great Phatsby címet kapta a The Great Gatsby (A nagy Gatsby) című film nyomán.
A Simpson család 28. évada szeptember 25-én kezdődik.
Augusztus elején a film két főhőse, Marge és Homer Simpson egy kampányvideóban tűnt fel, és megállapodtak, hogy Hillary Clintonra fognak szavazni az elnökválasztáson. A videón a republikánus elnökjelölt az A. Hitler: Nagy beszédek című könyvvel látható.
Amikor Homer jelzi, hogy esetleg Trumpra szavazna, Marge kijelenti: "Ha rá voksolsz, kérdésessé válik, hogy egyáltalán akarok-e még veled lenni". Mire Homer így válaszol: "Hát így lettem én demokrata".
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 12. 07:26, szerda | Bulvár
Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre
Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap is fellép a jövő évi, immár 14. alkalommal megszervezett Paloznaki Jazzpikniken, amelyet 2026. augusztus 6-tól 8-ig rendeznek a Balaton-felvidéki településen.
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.

