Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2021. Augusztus 27. 08:00, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu

Agyonverte anyósát, balesetnek próbálta beállítani

Agyonverte anyósát, balesetnek próbálta beállítani

Letartóztattak egy tatabányai férfit, aki a gyanú szerint balesetnek álcázta anyósa halálát - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

A férfi június 25-én jelentette be, hogy hazaérkezve holtan találta az anyósát, aki valószínűleg leesett a lépcsőn, de kiderült, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett - írták.

Hétfőn halált okozó testi sértés gyanúja miatt eljárást indítottak a 36 éves vő ellen, a bíróság pedig csütörtökön elrendelte a letartóztatását - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld

Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban

Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.