Hírek
2011. Augusztus 07. 14:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP
Amíg a ház ura szunyált, a betörő dolgozott
Fényképezőgépnek és egyéb tárgyaknak is lába kélt egy szentlőrinci lakásból, amíg tulajdonosa az igazak álmát aludta.
Pénteken reggel besurranó tolvaj járt egy szentlőrinci lakásban. Amíg a lakás tulajdonosa aludt az elkövető a nyitott ajtón oda bejutott és fényképezőgépet, valamint egyéb tárgyakat tulajdonított el, kb. 45.000 Ft értékben. Az ügyben lopás miatt indult eljárás.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

