Hírek
2014. Május 16. 12:00, péntek |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Anyák napja a kaposszekcsői oviban
Május 8-án délután köszöntötték az édesanyákat, nagymamákat a Kaposszekcsői Csillagvirág Óvodában.
Először a Csiga csoport lepte meg az anyukákat versekkel, dalokkal, az életükből vett képek bemutatásával.
Ajándékot is adtak az édesanyáknak, nagymamáknak. A műsor vége meglepetést tartogatott: videó felvételen mondták el a gyerekek, miért szeretik az anyukájukat. Volt sírás, nevetés jellemtől függően!
Felkészítő óvónők: Bednárikné Erdősi Anikó és Reizerné Deák Ilona
A nagyok után a Süni csoportosok, a kicsik is megmutatták, mennyire szeretik anyukájukat versekkel, tánccal, játékkal kifejezve. Elringatták, elaltatták babáikat, plüssfiguráikat ugyan úgy, ahogy őket gondozza az édesanyjuk.
A program itt is ajándék átadással, filmnézéssel fejeződött be.
Felkészítő óvónők: Lőtzné Csavari Mária, Majláth Károlyné és Strasszer Adrienn.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)
2026. Február 13. 13:02, péntek | Helyi
Az oldalára dőlt egy kamion Mágocs külterületén
Az oldalára dőlt egy terményt szállító kamion csütörtök reggel Mágocs külterületén
2026. Február 13. 00:00, péntek | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!
2026. Február 11. 17:54, szerda | Helyi
Gölle nem feledi hűséges fiát, Fekete István írót
A 126 évvel ezelőtt született Fekete István íróra emlékeztek meg január 26-án a göllei szülőház előtt.













