Hírek

2011. Október 31. 16:30, hétfő | Helyi
Forrás: DOVASE

Atlétika: Lili újabb aranya, csapathelytállás Sötétvölgyben

Csodálatos, napsütéses őszi időben rendezték meg október 29-én a IV. Baron von Twickel Mezei Futóverseny-sorozat második fordulóját. A dombóvári atléták rendkívül erős mezőnyben állták meg a helyüket.

A verseny, amely a mezei EB-válogató is volt, változatos, szalmabálákkal, farönkökkel és a természet adta hatalmas tócsákkal nehezített terepen zajlott a Szekszárd melletti Sötétvölgyben. Szombathelytől Szegedig, Székesfehérvártól Békéscsabáig szinte minden jelentősebb atlétikai egyesület képviseltette magát.

A leány gyermek kategóriában 1500m-en hatalmas küzdelem folyt az elsőségért. Végül szegedi győzelem született. Fazekas Gáspár edző tanítványa, Besenyei Ágota a második, Tonács Dóra pedig a harmadik helyet szerezte meg.
A három évfolyamot magába foglaló leány serdülő kategóriában Tóth Lili Anna (1998) megőrizte veretlenségét. A 2000 méteres táv felénél leszakította a mezőnyt, behozhatatlan előnyre tett szert, és végül nagy fölénnyel nyert.

A csapatversenyben egy arany és két ezüstérmet szereztek a dombóvári atléták.

LEÁNY MINI KATEGÓRIA (2001-) 600m
5.Kovács Claudia, 6. Kovács Ágnes, 9. Csizmadia Kitti, 13. Kuti Míra, 15. Ács Viktória

2024. Április 25. 17:33, csütörtök | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható!

A lenti képre kattintva juthat el az olvasósarokba. Iratkozzon fel e-mail címével, hogy minden szerdán megkapja a Dombóvári Szuperinfó digitális változatát!

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Dombóváron is csatlakoztak a TeSzedd! programhoz

A hét több napján a város különböző részein gyűjtötték a szemetet diákok, egyesületek és szervezetek önkéntesei.

2024. Április 22. 17:30, hétfő | Helyi

Vindics-Tóth Lili az ötezer méterre koncentrál az atlétikai Eb-ig

A tízezer méteren már biztos résztvevő Vindics-Tóth Lili dombóvári származású atléta ötezren is szeretné megfutni az Európa-bajnoki induláshoz szükséges szintidőt, így a júniusi, római EB-ig erre a számra koncentrál.

2024. Április 22. 13:00, hétfő | Helyi

A maximumot nyújtotta minden dombóvári karatés Debrecenben

Április 12-14. között rendezték meg Debrecenben a Karate Európa Bajnokságot és utánpótlás Európa Kupát.