Hírek
2018. Január 11. 07:16, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Átszakította a szalagkorlátot egy kamion az M1-es autópályán
Egy kamion átszakította a szalagkorlátot az M1-es autópályán Tatabánya térségében az 59-es kilométerszelvényben szerda éjjel. Az érintett szakaszon a Budapest felé vezető oldalt teljes szélességében lezárták
- közölte a rendőrség a honlapján. A police.hu-n olvasható közlemény szerint a kamion az Ausztria felé vezető oldalon közlekedett, amikor eddig tisztázatlan okból a belső szalagkorlátnak ütközött, azt átszakította és az autópálya Budapest felé vezető oldalán állt meg, ahol a pályatestet teljes szélességében elfoglalja.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrség az autópálya Budapest felé vezető oldalának érintett szakaszát teljes szélességében lezárta. A pálya forgalmát az Újvárosi lehajtónál leterelik, visszatérni az Óvárosi felhajtónál lehet.
Az Ausztria felé vezető oldalon a forgalom rendőri irányítás mellett a külső és leállósávon halad.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése szerint a balesetben egy ember, a kamion sofőrje sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.

