Hírek
2019. December 10. 14:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Autós üldözés után fogtak el egy körözött férfit Zalaegerszegen
Nemzetközi körözés alatt állt az a 45 éves férfi, akit keddre virradó éjjel, autós üldözést követően tudtak elfogni Zalaegerszegen - közölte a rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrök azért figyeltek fel a személygépkocsira az éjszakai járőrözés során, mert annak vezetője több szabálysértést is elkövetett. A rendőrök megkülönböztető fényjelzést használva, hangszórón keresztül felszólították az autóvezetőt, hogy álljon félre, de a sofőr inkább gyorsított, illetve az autó világítását lekapcsolva igyekezett elmenekülni.
A sofőr egy kanyarban elveszítette uralmát gépkocsija felett, amely a vízelvezető árokba hajtva egy hídfőnek csapódott, majd a jobb oldalára borulva állt meg.
A járőrök a könnyebb megsérült férfit igazoltatták, de többször is valótlan adatokat közölt, ezért előállították a rendőrkapitányságra. Miután tisztázták személyazonosságát, kiderült, hogy nemzetközi elfogatóparancs alapján körözés alatt áll.
A gyöngyösfalui férfit a rendőrök őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.

