Hírek
2016. November 06. 18:53, vasárnap |
Helyi
Forrás: www.facebook.com/dombomedia.hu
Az 1956-os mártírok napja alkalmából tartottak megemlékezést
Az 1956-os mártírok napja alkalmából tartottak megemlékezést péntek délután a belvárosban, az 1956-os forradalom terén található emlékműnél.
Az Esterházy Miklós Szakképző Iskola diákjainak és tanárainak műsora után a résztvevők virágokat és mécseseket helyeztek el az emlékműnél.
Az emléknap alkalmából sokan csatlakoztak az önkormányzat azon kezdeményezéséhez, hogy - a hivatal által a város összes postaládájába eljuttatott - teamécseseket helyeztek el ablakaikban, a forradalom során és az azt követő megtorlásokban elhunytak emlékére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.

