Hírek
2018. Április 05. 13:17, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Az ötödik helyet szerezte meg Harkányi Máté

A RallyCross Országos Bajnokság szezonnyitó fordulóját április 1-jén és 2-án a máriapócsi Rabócsi Ringen bonyolították le, ahol egy dombóvári fiatalember is rajthoz állt.
A 17 éves Harkányi Máté a felnőttek mezőnyében az Opel Astra Kupában versenyzett és az előfutamok alapján a döntőben az első sorból indulhatott.
A futam izgalmasan alakult, a nézők számos előzéses csatát láthattak a fináléra felszáradt pályán. A dombóvári diák remek teljesítményt nyújtva végül az ötödik helyen ért célba az autójával.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Május 01. 08:00, csütörtök | Helyi
Elismerte tettét a várongi sírrongáló
A dombóvári rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 24 éves férfit, aki a várongi temetőben több síremléket is megrongált.
2025. Április 30. 08:14, szerda | Helyi
Netbankos csalásokra figyelmeztet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A napokban két sértett tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon, mert ismeretlenek több millió forinttal rövidítették meg őket internetes bankolást követően.
2025. Április 29. 13:43, kedd | Helyi
Horváth János az Év Tolna vármegyei polgárőre
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2025. évi Rendőrség Napja alkalmából szervezett ünnepi állománygyűlésén Horváth János, a Dombóvári Polgárőr Egyesület tagja vehette át az Év Tolna vármegyei polgárőre kitüntetést.