Hírek
2023. Június 02. 09:24, péntek | Helyi
Bajnok lett az U19-es csapat
A tavalyi évben fájó módon elbukott aranyat, idén már néhány fordulóval a bajnokság vége előtt elhódította a Tolna vármegyei bajnokságban a Dombóvári Focisuli Egyesület U19-es csapata.
A legtöbb pont mellett a legtöbb győzelemmel, a legtöbb lőtt góllal és a legkevesebb kapott góllal is a dombóvári csapat büszkélkedhet. A gólkirályt is a Focisuli adja idén Száraz József személyében.
Vasárnap stílusosan a tavalyi bajnok Bonyhád felett aratott 9-0-ás győzelem után adta át Pintér Szilárd polgármester a bajnoknak járó serleget és érmeket!
Gratulálunk! Hajrá Dombóvár! Hajrá Focisuli!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 09:00, szombat | Helyi
Dombóvári siker: a HEMI Band nyerte a Tolna Vármegyei Prima Közönségdíjat
Óriási elismerésben részesült a dombóvári könnyűzenei élet egyik legmeghatározóbb formációja: a HEMI Band elnyerte a Tolna Vármegyei Prima Közönségdíjat.
2025. November 14. 15:32, péntek | Helyi
Gyászhír
Mély megrendüléssel és fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Királyvári Lászlóné sz. Magyarosi Rózsa életének 78. évében elhunyt.
2025. November 14. 10:01, péntek | Helyi
November hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
November hónap műtárgyának Damjanich János (1804-1849) 1848-as honvédtábornok, aradi vértanú fényképét választotta a múzeum.
2025. November 13. 08:11, csütörtök | Helyi
Átadták a „Dombóvár Jószolgálatáért-díj” elismeréseket
A Szociális Munka Napja alkalmából Pintér Szilárd polgármester javaslatára Dombóvár Város Önkormányzata először adta át a „Dombóvár Jószolgálatáért-díjat”.

