Hírek
2015. Március 22. 15:57, vasárnap |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Baleset történt Sásd és Vásárosdombó között

Az autóban ketten utaztak,mindketten megsérültek.
Letért az útról és a szántóföldön állt meg egy személyautó Vásárosdombó és Sásd között a 611-es úton. Az autóban ketten utaztak,mindketten megsérültek. Az autó utasát feszítő-vágóval vágták ki a dombóvári hivatásos tűzoltók. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.
2025. Június 30. 11:06, hétfő | Helyi
Háromnegyed óra alatt nyolcmilliót vittek el a csalók
Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.
2025. Június 27. 08:49, péntek | Helyi
Semmelweis-nap a Dombóvári Szent Lukács Kórházban
Ünnepélyes keretek között tartották meg a Semmelweis-napi rendezvényt a Dombóvári Szent Lukács Kórházban.