Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2018. Szeptember 22. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Balesetben meghalt egy motoros az 1-es főúton

Balesetben meghalt egy motoros az 1-es főúton

Balesetben meghalt egy motoros az 1-es főúton Bicskénél péntek délután - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.

A motor személyautóval ütközött, vezetőjének életét a mentők már nem tudták megmenteni; a motoros helyszínen meghalt - olvasható a közleményben.

A baleset a főút 29-es kilométerénél történt, a műszaki mentés idejére az érintett szakaszt teljesen lezárták, a forgalmat Bicskén keresztül terelték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.

2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól

A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.