Városlista
2025. október 23, csütörtök - Gyöngyi

Hírek

2016. November 03. 15:25, csütörtök | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, fotó: LiquidFin

Bíróság elé kerülnek a dombóvári ékszerlopás tettesei

Bíróság elé kerülnek a dombóvári ékszerlopás tettesei

Még nyáron loptak egy dombóvári ékszerüzletből gyűrűket, nyakláncokat, karkötőket valamint medálokat.

A Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást indított lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettesek ellen.

Az ügyben egy dombóvári ékszerüzlet tulajdonosa tett feljelentést a rendőrségen, mert 2016. július 27-én délután ismeretlen személyek ékszereket, köztük gyűrűket, nyakláncokat, karkötőket valamint medálokat tulajdonítottak el a boltjából.

A rendőrök a nyomozás eredményeként húsz percen belül azonosították a feltételezett elkövetőket. A 17 éves helyi, és a 15 éves nagykanizsai fiatalembert gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során a bűncselekmény elkövetését beismerték. A rendőrök az ékszereket lefoglalták. A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek.

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást befejezték, az ügy iratait vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek a napokban átadták.

Címkék: lopás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 23. 10:00, csütörtök | Helyi

Diákok Fekete István nyomában, a Dél-Zselicben

Az író születésének 125. évfordulóján, idén is vetélkedőre gyülekeztek a 7-8. osztályos általános iskolai csapatok.

2025. Október 22. 13:21, szerda | Helyi

50 éves lett a Dombóvári Szivárvány Óvoda

A jeles évfordulót színes programokkal ünnepelték meg az intézményben.

2025. Október 22. 08:20, szerda | Helyi

A dombóvári tűzoltók csapata első helyen végzett a lépcsőfutó versenyen

Nagy Kornél, a Kurdi Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagja idén első alkalommal nyerte meg „abszolút kategóriában” a lépcsőfutó bajnokságot összetettben, továbbá sorozatban harmadszor lett „Lépcsőfutó Magyar Bajnok".

2025. Október 20. 08:53, hétfő | Helyi

90. születésnapján köszöntötték Bonyár Sándornét

E jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester, valamint Gyarmati Éva és Futó Péter képviselők köszöntötték.