2024. május 14, kedd - Bonifác

2015. December 27. 00:00, vasárnap | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

Budavári Zoltán: Nyomni a gázt és élvezni a versenyt!

Villáminterjú Budavári Zoltán Rally versenyzővel, a 2015-ös Szilveszter Rally előtt.
Budavári Zoltán - Kulcsár Csaba
Mitsubishi EVO IX.

A Mikulás Rally után a Szilveszter Rally nevezői között lehet a neveddel találkozni. Kulcsár Csaba fog végig navigálni neked, hogy időnként csere lesz a jobb1-ben?

- Az idén végig Csabival tervezem a versenyzést, szerintem mind a ketten nagyon élvezni fogjuk!

Módosult tavalyhoz képest a verseny útvonala, mit szólsz hozzá?

Avégén ígérem megmondom, de viccet félretéve szerintem így is jó lesz!

Voltál-e már korábban itt ezen a rally-n, és ha igen hogy érezted magad rajta?

- Nagyon régóta járok erre a versenyre, legalább 10 éve. Eddig mindig jó volt a verseny is és a hangulat is!

Hó sajna nem várható, így max hideg aszfalton csapatsz majd a micuval.

- Volt itt már mindenféle időjárás az elmúlt 10 évben, szóval alkalmazkodni fogunk!

Milyen céllal is érkeztek a Szilveszter Rallyra?

- Cél mindig ugyanaz nyomni a gázt és élvezni a versenyt.

Támogatóink segítségét köszönjük:AquaprofitZrt., Moresimp Kft., Méta Hungary Kft., Vitalspa, Eurosense, GarAgent kft., Scale,

- Hajósi Miklós -

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.