Hírek
2017. Április 10. 16:01, hétfő |
Helyi
Forrás: www.facebook.com/dombomedia.hu
Dombóvár a harmadik évezred küszöbén

Dombóvár a harmadik évezred küszöbén címmel jelent meg Erky-Nagy Tibor új könyve, amelyet a Város hete programsorozat keretében mutattak be a városi könyvtárban.
A beszélgetéssel egybekötött könyvbemutatón többek között azt a kérdést feszegették, hogy van-e ilyen szép Dombóvár, mint amilyennek a most kiadott könyvben látszik. A válasz természetesen igen. Mersits Ildikó építész, örökségvédő kedvenc területe a Kakasdomb és a vasút, de nagyon szereti a könyvben a Mozaik címszó alatt szereplő összeállítást is – mondta el az esemnyen.
Erky-Nagy Tibor szerint nagyon jól sikerült a könyv, mint mondta: az ő kedvenc része az ősz megkapó színeivel, amelyek magával ragadják az embert, a légi fotók pedig utazásra invitálják az olvasót.
A könyvben lévő fotókat több neves dombóvári és a Légy Képben Fotóklub tagjai készítették, a kötet természetesen megvásárolható a Városi Könyvtárban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 10:51, hétfő | Helyi
Elveszett kulcsaim keresem magas jutalom ellenében!
Dombóvár, Jókai-Bajcsy-Zs. u környékén elhagyott kék sporttáskámban levő szürke tornazsákban voltak.
2025. Augusztus 21. 00:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
0% THM 6, 10, 20 hónapra!
2025. Augusztus 15. 15:00, péntek | Helyi
Bálind József-ről nevezték el a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát
Dombóvár Város Önkormányzata képviselő-testületének döntése alapján a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát Bálind József Sportcsarnoknak nevezték el.
2025. Augusztus 15. 10:10, péntek | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Augusztus hónap műtárgyának Ambrus Sándor (1959-2008) néhai dombóvári szobrász, grafikus, Fekete Istvánról készített nagyméretű képét választotta a múzeum.