Hírek
2019. December 21. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok
Drágulnak a lottók
2019. december 28-án 20:30-tól az Ötöslottó, december 29-én 17 órától a Hatoslottó, január 1-én 21:30-tól a Skandináv lottó részvételi feltételei megváltoznak, amelynek részeként módosul a játékok ára.
Az év utolsó napjaiban és az új esztendő első napján a legnépszerűbb hazai lottójátékok, az Ötös- és Hatoslottó, valamint a Skandináv lottó alapjátékainak ára 300 forintra emelkedik. Legutóbb 2016 novemberében változott a lottójátékok ára - közölte közleményben a Szerencsejáték Zrt.
A részvételi díjak emelésével egyúttal a nyereményalap is dinamikusabb ütemben növekszik majd, így még nagyobb főnyeremények várják a játékosokat hétről hétre.
A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

