Hírek
2011. Október 25. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Durva gázolajár-emelés jön szerdán
Ismét nő a gázolaj ára szerdán: 7 forinttal emeli a gázolaj árát a MOL, amelynek átlagára várhatóan átlépi a 400 forintot - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését. Erre még nem volt példa.
A múlt héten a a benzin ára 2 forinttal, a gázolajé pedig 3 forinttal nőtt. A 95-ös normálbenzin országos átlagos ára várhatóan 397 forint marad. A legdrágább kutakon akár 420 forintos gázolajárral, és 412 forintos benzinárral találkozhatunk. Idén eddig 36 forinttal nőtt a benzin, és 51 forinttal a gázolaj ára. A bioetanol átlagos ára várhatóan 310 forint körül alakul, autógázt 222 forintos átlagos áron tankolhatunk.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:38, kedd | Belföld
5000 vállalkozás igényelte az első hónapban a fix 3 százalékos kkv hitelt
2025. November 11. 07:34, kedd | Belföld
Még vizsgálják a Bakonyi Erőműben történt baleset körülményeit
Még tart az ajkai erőműben szombaton történt baleset vizsgálata - tájékoztatta a Veolia Energia Magyarország Zrt. hétfőn az MTI-t.

