Hírek
2022. Május 23. 08:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: policehu
Egy gyermek életét vesztette, öten megsérültek a 3-as főuton
Összeütközött két személyautó a 3-as főút 86-os kilométerénél Visonta közelében vasárnap délután, a balesetben egy 10 éves fiú a helyszínen életét vesztette, további öt személy megsérült
- közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n. A vasárnap esti tájékoztatás szerint a helyszínelést a rendőrök 20 óra 45 perckor befejezték, a forgalom zavartalanul halad.
Korábban teljes útlezárás volt a baleset helyszínén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

