Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2016. Július 26. 09:34, kedd | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, fotó: www.vecseshirek.hu

Egy kocsolai fiatalt gyanúsítanak a tavalyi hulladékgyűjtő konténer gyújtogatással

Egy kocsolai fiatalt gyanúsítanak a tavalyi hulladékgyűjtő konténer gyújtogatással

A rendelkezésre álló adatok alapján a 17 éves fiú 2015. szeptember 19-én hajnalban dombóváron meggyújtott egy szelektív hulladékgyűjtő konténert, amelyről a tűz további konténerekre is átterjedt.

A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást folytatott rongálás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy kocsolai lakos ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján a 17 éves fiú 2015. szeptember 19-én hajnalban dombóváron meggyújtott egy szelektív hulladékgyűjtő konténert, amelyről a tűz további konténerekre is átterjedt. Ugyanezen a napon a fiú a gyanú szerint egy másik konténert is meggyújtott, ugyancsak a városban.

A rendőrök a kocsolai fiatalt gyanúsítottként hallgatták ki, szabadlábon védekezhet.

A Dombóvári Rendőrkapitányság Nyomozó Alosztálya a nyomozást lezárta, az ügy iratait vádemelési javaslattal az illetékes járási ügyészségnek a napokban elküldte.

A fotó illusztráció.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi

Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján

A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.

2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi

Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása

Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.

2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi

Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron

Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.

2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi

Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre

Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.