Hírek
2017. Február 14. 08:19, kedd |
Helyi
Forrás: Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Egy távolsági buszt tört fel egy férfi Sásdon

A buszból mindössze 6 000 forintot lopott el, de 340 000 forint kárt okozott.
Lopás miatt nyomozott a Komlói Rendőrkapitányság az ellen a 18 éves sásdi férfi ellen, aki egy távolsági buszt tört fel 2016. október 17-én éjjel Sásdon. A férfi gyanúsítotti kihallgatásán elmondta, hogy este a barátaival italozott, majd az éjszakai órákban gyalog indult haza. Út közben elhaladt az autóbusz mellett, aminek az ablakát egy téglával betörte, majd pénz reményében szétverte a pénztárgépet. A gyanúsított a buszból mindössze 6 000 forintot lopott el, de 340 000 forint kárt okozott.
A nyomozást a rendőrség a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
A fotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi
Tolna vármegyei rendőrök elismerése
A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.