Városlista
2025. október 19, vasárnap - Nándor

Hírek

2018. Március 16. 05:00, péntek | Sport
Forrás: mti

Egymillió forintos büntetést kapott a Diósgyőr

Egymillió forintos büntetést kapott a Diósgyőr

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön egymillió forintra büntette a DVTK-t.

Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a Diósgyőrt a Videoton elleni, szombati bajnoki kapcsán visszaesőként, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért - az ellenfél, valamint az ellenfél egyik játékosának szidalmazásáért -, illetve drukkereinek "becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartásáért (huhogásért)" büntette a testület.

A házigazda székesfehérvári együttest - ugyancsak visszaesőként - a rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért, valamint szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 250 ezer forintra büntette a bizottság.

A DVSC-nek - az Újpest elleni találkozó kapcsán - visszaesőként szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 200 ezer forint büntetést kell fizetnie.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Sport

Rövidpályás úszó-vk – Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méter gyorson

Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méteres gyorsúszásban szombaton a rövidpályás világkupa-sorozat második állomásán az Illinois állambeli Westmontban.

2025. Október 18. 18:04, szombat | Sport

GRAND SLAM!

Gokartos élménybeszámoló Vida Benitől…

2025. Október 18. 08:10, szombat | Sport

Labdarúgó NB I - A pontszerzés is meglepetés lenne a hazaiaktól az Újpest-Ferencváros rangadón

A két hónapja nyeretlen Újpest hazai pályán játszik a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójában, s már a döntetlen is bravúros eredmény lenne a számára.