Hírek
2020. Szeptember 25. 09:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Életét vesztette egy villamoskocsik között átmászó férfi Budapesten
Másfél kilométeren keresztül vonszolt magával egy villamos egy férfit, aki a jármű alá esett, amikor két szerelvény között megpróbált átmászni
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján. A 37 éves férfi életét vesztette.
A rendőrségre csütörtök este érkezett bejelentés, hogy a Hungária körút és az Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél, a megállóban egy férfi a villamos alá esett.
A férfi át akart mászni a megállóban álló 1-es villamos szerelvényei között, de elesett, a jármű pedig elindult - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
2026. Június 02. 07:05, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: történelmi eredmény Brüsszelben
2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!

