Hírek
2016. November 17. 07:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Elmerült egy férfi a Zagyvában
Elmerült egy férfi szerda délután a Zagyva folyó Alattyán és Jánoshida közötti szakaszán, nagy erőkkel keresik - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
S. Tóth Anikó elmondta: a vízbe esett férfi egy másik emberrel sétált a parton, amikor beleesett a folyóba. Társa a mentésére sietett, de nem tudott segíteni, őt a mentők kórházba szállították.
A jászberényi hivatásos tűzoltók az Életjel mentőszervezettel együttműködve mindkét part mentén, illetve hajóval a Zagyva közepén nagy erőkkel keresik a folyóban elmerült embert - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld
Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére
A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld
MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben
A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.

