Hírek
2022. Február 06. 18:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elszállítják az Óbudán talált világháborús bombát
Nagyméretű világháborús robbanóeszköz került elő Budapesten a III. kerületi Bojtár utcában, a száz kilogrammos szovjet bomba élesített gyújtószerkezetet nem tartalmaz, így elszállítják
- közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje vasárnap az MTI-vel.
Gajdos Milán elmondta, vasárnap reggel kezdték meg a tűzszerészek a robbanóeszköz állapotának felmérését.
A bomba szállítható állapotban van, hamarosan elviszik a Magyar Honvédség központi gyűjtőhelyére, későbbi megsemmisítésre - közölte.
A tűzszerészművelet idejére a rendőrség mintegy 250 méter sugarú körben lezárta az érintett területet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
2026. Március 29. 12:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az Alkotmányvédelmi Hivatal tette a dolgát, védte Magyarország szuverenitását
2026. Március 28. 16:00, szombat | Belföld
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt

