Hírek
2015. Május 27. 08:39, szerda |
Helyi
Forrás: Erky-Nagy Tibor
Ezüstérem Mosonmagyaróvárról
A Mosonmagyaróvári Makettező Klub főszervezésében évente megrendezésre kerülő Makett Kiállítás és Verseny az elmúlt 10 év során Európa egyik kiemelkedő eseményévé vált.
A rendezvényre idén még az óceánon túlról is érkeztek, és minden eddigit felülmúlva, közel 1500 makettet neveztek a versenyre, amelyek világszínvonalat képviseltek. A legjobbakat az elmúlt évekhez hasonlóan idén is nemzetközi szakmai zsűri választotta ki.
Erky-Nagy Dániel "Téglások" címet viselő diorámája az egykori újdombóvári téglagyár életének egy pillanatát idézi meg. A nem több mint két centiméter hosszú vontatómozdony és a csillék saját készítésű műgyanta öntvények, mint ahogy a terep és az építmények is. A miniatűr téglagyári életképet a zsűri a H-19 kategóriában
ezüstéremmel jutalmazta.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:55, péntek | Helyi
Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a Páriból eltűnt nőt
Újra bizonyították az összefogás erejét. Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a szerda délután Páriból eltűnt nőt. Egy kétségbeesett nő hívta a rendőrséget szerda délután többször,
2026. Július 31. 09:00, péntek | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 29. 22:19, szerda | Helyi
Retró hétvégét tart a MÁV a Dél-Dunántúlon
Retro hétvégét tart a MÁV a Balatonnál, Kaposváron és annak környékén, valamint az újranyíló Komló-Dombóvár vonalon augusztus első hétvégéjén.
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.








