Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2018. Október 03. 05:01, szerda | Belföld
Forrás: mti

Felrobbant egy kazán Mosonmagyaróváron, egy ember meghalt

Felrobbant egy kazán Mosonmagyaróváron, egy ember meghalt

Felrobbant egy vegyes tüzelésű kazán Mosonmagyaróváron kedd délután, egy férfi meghalt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a kazán a Nefelejcs utca egyik családi házának pincéjében akkor robbant fel, amikor A férfi ekkor ott tartózkodott. A mentők már nem tudták megmenteni az életét. A tűzoltók átszellőztették a pincét, tűz nem keletkezett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.