Hírek
2014. Március 19. 09:42, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: fineartamerica.com
Fogyasztott, de nem fizetett

Egy dombóvári benzinkút shopjában fogyasztott a férfi, de fizetni nem akart. A rendőrök előállították és szabálysértési őrizetbe vették.
Dombóváron 2014. március 18-án 9 óra 15 perckor egy üzemanyag töltőállomás kútkezelője tett bejelentést a rendőrségre, mert a benzinkút shopjában egy férfi az elfogyasztott ételt és italt nem akarta kifizetni. A járőrök a helyszínre mentek és intézkedés alá vonták a 34 éves pécsi K. Krisztiánt. A férfi közölte, hogy a pár ezer forintos fogyasztását nem áll szándékában kifizetni, mert nincs pénze. Az egyenruhások a férfit szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt előállították.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai tulajdon elleni szabálysértés miatt indítottak szabálysértési eljárást, és a gyorsított bírósági eljárás lefolytatása miatt K. Krisztián 72 órás szabálysértési őrizetéről határoztak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 11:58, kedd | Helyi
Lakástűz volt Dombóváron
Újabb lakástűzhöz riasztották a vármegyei tűzoltókat, ezúttal Dombóvárra siettek a beavatkozóegységek.
2025. Május 12. 11:02, hétfő | Helyi
Rendőrségi tanácsosi címet vehetett át Erős Viktor, a Dombóvári Rendőrkapitányság körzeti megbízottja
Az elismerést hosszú idő óta tartó kiemelkedő tevékenységéért érdemelte ki.
2025. Május 08. 08:41, csütörtök | Helyi
Borversenyt tartottak Gyulajon
A helyi önkormányzat szervezésében május 7-én megtartották a gyulaji gazdák hagyományos borversenyét.
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.