Hírek
2018. November 19. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Füstmérgezés okozott halált Kenyeriben
Meggyulladtak egy családi ház berendezési tárgyai hétfő hajnalban a Vas megyei Kenyeri községben, egy ember valószínűleg füstmérgezést kapott, és meghalt - közölte honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tűz az Ady Endre utca egyik otthonában keletkezett, a lángokat a tűzoltók már eloltották. Az épület átszellőztetése során találtak rá a holttestre - írták a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.

