Hírek
2016. Október 13. 14:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Gondolkodj világméretekben, és cselekedj otthon!
A Dombóvári Belvárosi Általános Iskolában a második évfolyamosok számára szerveznek minden évben akadályversenyt a takarítási világnapon.
Szeptember végén a takarítási világnapon arra buzdítják a környezetvédők a Föld lakóit, hogy tisztítsák meg, varázsolják élhetőbbé a környezetüket, és az eredményt hosszú távon őrizzék meg.
A Dombóvári Belvárosi Általános Iskolában a második évfolyamosok számára szerveznek minden évben akadályversenyt.

Idén az iskola udvarán gyakorlati feladatokat oldottak meg a gyerekek: pl. szelektív hulladékgyűjtés, komposztálás. Végül játékos sorverseny formájában takarítottak a résztvevők.
Kraussné Papp Éva
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 10:00, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg a lehetőségeket!
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.

